Sklad máme otevřený každý všední den od 6:30 do 14:30. Mimo tento čas volejte na číslo 775 11 33 08 a to alespoň 60 minut předem. Děkujeme!

Božkov Republica Exclusive 0,7l

Kód: 120
1 hodnocení
341 Kč 281,82 Kč bez DPH
Objednáno

První republika je bezesporu symbol elegance, poctivosti a důrazu na kvalitu a preciznost zpracování ať už se jedná o cokoli. Je to výtečný zdroj inspirace. Pravý třtinový rum v sobě působivě spojuje decentně nasládlé tóny vanilky, sušeného ovoce a oříšků. vyzkoušet něco nového.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Během chvilky si můžete vychutnat to nejlepší z Karibiku s dotekem prvorepublikového umu, citu a píle. Vychutnejte si i vy krásnou plnou a dokonale vyváženou chuť. Další předností je výtečný poměr cena versus kvalita. Za sympatickou cenu získáte opravdu vynikající chuť srovnatelnou s rumy vyhlášených prémiových značek. Tento rum si nejlépe vychutnáte s ledem, avšak jeho vynikající chuť a vůně skvěle vynikne i při pokojové teplotě, bez vychlazení. Neváhejte.

Tradiční hodnoty

Dokonalý vizuální vjem dokáže zajímavě prohloubit i chuťový požitek. Přesně tímto přístupem se inspirovali designéři, kteří vtiskli tomuto rumu jeho osobitý, nadčasový a exkluzivní vzhled. Prémiový design v sobě ukrývá výtečný rum tmavě jantarové barvy, s osobitou chutí a vůní.

Doplňkové parametry

Kategorie: Destiláty
Hmotnost: 0.85 kg
Obsah alkoholu: 38%