Sklad máme otevřený každý všední den od 6:30 do 14:30. Mimo tento čas volejte na číslo 775 11 33 08 a to alespoň 60 minut předem. Děkujeme!

Radegast RATAR 30l

Kód: 69
Neohodnoceno
1 332 Kč 1 100,83 Kč bez DPH
Objednáno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento výrobek je specifický svojí výraznou hořkostí (50 IBU = což je více než např. u výrobků Pilsner Urquell či RA Ryze hořká 12) a zároveň nižším obsahem alkoholu (4,3%).

Pevně věříme, že skvělé pivo nedělá pouze obsah alkoholu, ale právě výše zmíněná plná chuť a hořkost a že Ratar bude mít stejný úspěch jako aktuálně zažívá celá značka Radegast.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pivo
Hmotnost: 38 kg

V Prazdroji dáváme ten nejvyšší důraz na kvalitu našich piv a stejně poctivě přistupujeme i k ochraně přírodních zdrojů. Prazdroj už dnes patří mezi evropskou špičku v šetření s vodou i energiemi a podporuje ekologické inovace. Hledáme řešení vstřícná k životnímu prostředí ve všech oblastech – od nákupu obalů, přes výrobu až po distribuci našich piv k zákazníkům. Patříme rovněž mezi přední tuzemské firemní dárce a snažíme se být dobrým sousedem lidem v místech, kde podnikáme. Odpovědnost je naším přirozeným přístupem k podnikání.